Scandinavian Hunks automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Scandinavian Hunks

Scandinavian Hunks od Play'n Go s témou svalnatých spievajúcich mužov, určite potešia hlavne nežnejšie pohlavie. Určite sa budete mať načo pozerať a pritom získavať úžasné výhry vďaka skvelým bonusovým symbolom, ktorými hra disponuje. Táto hra je totožná s hrou Scandinavian Babes, kde hlavnú úlohu zohrávajú sexi dievčatá.

Zoznámte sa so škandinávskymi kusmi

Na hracom automate Scandinavian Hunks nájdete dve bonusové funkcie, bonusovú voľnú hru s wild valcami a slepý výber z možností. Svalnatý sexi muži stvárňujú zároveň symboly hry, môžno sa vám zapáči blonďák, alebo tmavovlasý, ktorí používajú vždy rozdielny typ doplnkov. Ak trafíte na dva valce wild symbolov získate až 15 roztočení zadarmo. Fešáci na automatovej hre Scandinavian Hunks vám prekvapia zaujímavým predstavením, ale aj fantastickými výhrami v online kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Scandinavian Hunks a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Scandinavian Hunks
Game Platform Play'n GO
Lines 15
Reels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo