Samurai Ken

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Samurai Ken

Vyskúšajte na hracom automate Samurai Ken zabojovať aj vy online o zaujímavé odmeny. Tvorcovia Fantasma Games a Microgaming sa inšpirovali starým príbehom bojových umení na Ďalekom východe. Hra disponuje s množstvom bonusových funkcií, kde roztočením piatich valcov môžete získať dvadsať spôsobov výhier. Miestami sa budete cítiť ako v komiksovom príbehu, kde nájdete symboly Kena, zlatého draka, truhlice s pokladom, dračie oko, samurajský meč Kena, dračie pazúry, prilbu, štíty a logo. Začnite dobrodružstvo s Kenom, ktorý je samurajský tiger a bojuje so zlým drakom na video automate Samurai Ken.

Medzi najatraktívnejšie symboly patrí truhlica s pokladom, ktorá vám dokáže priniesť až 37,5-násobok vašej stávky za 5 na výhernej línii. Automat Samurai Ken je vybavený tiež funkciou Sticky Win Respin, ktorá sa spúšťa, keď získate víťaznú kombináciu - všetky pozície, ktoré vám prinesú víťazstvo na mieste s ostatnými pozíciami respinning. Čaká na vás množstvo inovovaných funkcií, podmanivý dizajn, ktoré môžete využiť vo svoj prospech každým roztočením online valcov. Postavte sa proti ohňu draka spolu s legendárnym bojovníkom a zažijete fantastické dobrodružstvo a skvelú zábavu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Samurai Ken a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Samurai Ken
Game Platform Fantasma Games
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online Hazardné Hry