Výherné automaty Sails of Gold

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Sails of Gold

Plávajte so slávnym moreplavcom Krištofom Kolumbom na lodi prostredníctvom hracieho automatu Sails of Gold od Play'n Go a objavujte svet. Na piatich valcoch video automatu môžete aktivovať až 10 výherných línií. V hre máte k dispozícii špeciálne symboly a funkcie ako napríklad Wild v tejto hre stvárňuje kapitán. Ten nahrádza všetky ostatné symboly na valci s výnimkou Scatter a pomáha skladať výherné kombinácie. Tri symboly Scatter (loď), kdekoľvek na valcoch spúšťajú desať roztočení zadarmo. Tri ďalšie lode udeľujú ďalších desať zatočení zadarmo.

Dobrodružná cesta s Kolumbom za pokladmi sveta

Výherný automat Sails of Gold tiež ponúka voliteľné koleso Gamble, pri ktorom máte možnosť znásobiť svoju celkovú výhru z každého zatočenia v hlavnej hre tým, že správne uhádnete farbu alebo typ otočenej karty. Koleso Gamble máte možnosť hrať až päťkrát za sebou. Stretnete tu aj symboly kompasu, erbu a štandardné kartové symboly. S automatovou hrou Sails of Gold môžete vyhrať až 250.000 mincí.

Vyskúšajte stovky našich kasíno hier online. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu a obzrieť si najnovšie kasíno novinky a prehľad bonusov. Takisto Vám odporúčam pozrieť zoznam hier v kategórií Blackjack alebo Video Automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Sails of Gold a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Sails of Gold
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo