Royal Masquerade

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Royal Masquerade

S päť-valcovým video automatom Royal Masquerade, na ktorom môžete aktivovať až 10 výherných línií sa ocitnete v Benátkach na maškarnom bále. Originálna téma, kde si môžete vychutnať počúvanie staromódny hudby a prezeranie nádherných kostýmov - môžete tiež vyhrať veľa cien a prémií za účasť. Prenesiete sa medzi postavičky kráľov, kráľovien, šašov aj hudobníkov.
Táto novinka od spoločnosti Play'n Go ponúka si ju zahrať kdekoľvek ste, na obľúbenom mobile, tablete, či PC.

Hrací automat Royal Masquerade obsahuje bonusové symboly Wild (maska s dlhým zahnutým nosom) a Scatter. Wild nahrádza všetky ostatné symboly okrem Scatter, a pomáha skladať výherné kombinácie.

Tri a viac symbolov Scatter kdekoľvek na valcoch spúšťajú unikátnu funkciu Win Spins, ktorá vám dopraje zatočenia zadarmo. U každého zatočenia sa objaví aspoň jedna výherná kombinácia. Funkciu Win Spins je možné znovu spustiť až na 20 zatočenie, stačí získať v jej priebehu na valcoch ďalší symbol Scatter. Za každý symbol Scatter sa udeľujú 2 zatočenia naviac.

Svoju výhru na automatovej hre Royal Masquerade sa môžete pokúsiť znásobiť v dobrovoľnom kole Risk. Zahájite ho kliknutím na tlačidlo RISK potom, čo získate výhru. Vaším cieľom je správne uhádnuť farbu alebo kartové farbu otočené karty. Hádate kliknutím na príslušné tlačidlo. Ak správne uhádnete farbu, výhra sa zdvojnásobuje. Ak správne uhádnete kartovú farbu, výhra sa štvornásobí. Koleso Risk si môžete zahrať až päťkrát za sebou, až do výšky 2 500 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Royal Masquerade a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Royal Masquerade
Game Platform Play'n GO
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions, Scatter
Jackpot No
Lines 10
Min / Max Bet 0.1 / 100
Reel Type Spinning video slot reel
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Ways to Win 10
HD Yes
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo