Wild Rockets výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Rockets

Predstavujeme vám jeden z najobľúbenejších automatov od spoločnosti Net Entertainment, ktorého témou sú ohňostroje. Dve odborníčky vám s týmito výbušninami radi pomôžu na hracom automate Wild Rockets. Táto hra určite poteší všetkých nadšencov ohňostrojov. Na piatich valcoch máte až 720 možností ako vyhrať, pričom vám pomôžu špeciálne symboly Wild, Scatter a roztočenia zadarmo. Okrem nich tu stretnete rôzne druhy petárd, výbušnín, ale aj štandardné kartové symboly. Scatter symbol má podobu škatule a môžete s ním získať od 10-50 roztočení zadarmo. Wild symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby mohla vzniknúť nová výherná kombinácia.

Pripravte sa na štedrý ohňostroj výhier

Výherný automat Wild Rockets má netradičnú hraciu plochu, nepravidelnej pyramídy, štruktúra navyše ponúka aj jedinečný systém výplat. Vychutnajte si skvelú grafiku s množstvom zaujímavých výplat v online kasínach.

Určite sa nezabudnite pozrieť na zaujímavú ponuku online kasínových hier tu na našej stránke. Pre tých, ktorí majú šťastie, máme v našom bočnom paneli skvelý zoznam všetkých online kasín, kde nájdete aj najnovšie novinky a prehľady bonusov v kasíne. Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Rockets a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Rockets
Game Platform NetEnt
Ways to Win 720
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo