Rocket Fellas Inc

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Rocket Fellas Inc

Rocket Fellas Inc výherný automat je novinkou od vývojárov Thunderkick, ktorá vás vnesie do spoločnosti baníkov. Na piatich valcoch nájdete symboly rôznych výbušnín, rakiet, sudov, ktorých kombinácie vám môžu priniesť skvelých tridsať výherných línií.

O zábavu sa postarajú skupinky bláznivých postavičiek baníkov, ktoré majú podobu karikatúr. Skvelá grafika, zaujímavé kostými a rakety vám doprajú prežiť fantastickú atmosféru online. Roztočte to s množstvom výbušnín na online automate a doprajte si viac.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Rocket Fellas Inc a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Rocket Fellas Inc
Game Platform Thunderkick
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
3D No
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online Hazardné Hry Peniaze