Hrací automat Robyn

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Robyn

Pridajte sa k vzrušujúcemu dobrodružstvu krásnej Robyn, mladého dievčaťa, ktoré sa snaží nájsť Zlá kráľovná. Pozadie automatu je les v ktorom sa Robin ukrýva. Hrací automat má skvelú grafiku a vzrušujúci dobrodružný príbeh.

Hrací automat Robyn, ponúka hru na 5 valcoch, 3 radách s neuveriteľnými až 243 výhernými líniami. Funkcie s ktorými sa môžeme v automate stretnú sú napríklad: Wild Arrow Free Spin, kde môžete získať až 12 Free spinov. Scatter symbol a wild symbol spolu ponúkajú násobenie výhry. Symboly s ktorými sa stretnete sú: princ, zlá kráľovná, kôň a krásna Robyn.

Zahrajte si túto skvelú hru a vyhrajte vysnené bohatstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Robyn a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Robyn
Game Platform Odobo
Ways to Win 243
Reels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo