Rise of the Vikings

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Rise of the Vikings

Tvorcovia spoločnosti Leander Games vás prenesú k nórskym dobrodruhom na palubu lode, kde vás bude unášať a kolísať rozbúrené more. Päť valcový výherný automat Rise of the Vikings ponúka dvadsať výherných línií a tiež zaujímavé špeciálne funkcie. Medzi hlavné hracie funkcie patria: free spins, bonusová hra, multiplikátor, jackpot, bonusové symboly. More v pozadí a symboly umiestnené v drevených štítoch, ktoré zahŕňajú srdcia, diamanty, kluby a piky, ako aj kvarteto Vikingov.

V hre môžete využiť aj funkciu Super Bet čo umožňuje ešte vyššie šance na získanie skvelých bonusov. Skúsení bojovníci zo Škandinávie bojujú, boli inšpiráciou pre filmy a televízne relácie, taktiež sú lákavým a bohatým zdrojom pre hazardné spoločnosti. Čaká na vás zábava plná skvelej grafiky a bonusov. Vyskúšajte tiež špeciálne zbrane, ktoré pridávajú multiplikátory na víťazné otočenia a máte ich k dispozícii v tejto hre online. Pridajte sa k Hildeovi, Magusovi, Ivarovi a Gunnarovi, kde sa môžete pokúsiť odomknúť záhadné bohatstvo na otvorenom mori.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Rise of the Vikings a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Rise of the Vikings
Game Platform Leander Games
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo