Výherné automaty The Rift

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Rift

Hrací automat The Rift od tvorcov Thunderkick má 5 valcov a 17 výplatných línií. Hra s témou tajomnej trhliny v meste, kde sa dejú podivné veci vám dopraje skutočné dobrodružstvo s fantastickými výhrami. Obsahuje zástupné symboly wild, Trhlinové roztočenia a Bonusovú hru s nehybnými zástupnými symbolmi wild, ktoré vám pomôžu získať ešte vyššie výhry na herný účet. Temná a tajomná trhlina bola otvorená v malom mestečku. Ak sa odvážite roztočiť valce automatu, aj vy budete vidieť, čo leží na druhej strane. Výherný automat The Rift s množstvom špeciálnych herných prvkov a nádhernými ikonami vám poslúži k objavovaniu zaujímavých výhier.

Vyriešte tajomnú záhadu, ktorá ukrýva bohatú odmenu

Z temnej trhliny lietajú podivné symboly, ktoré vyzerajú ako z iného sveta: sú to napríklad mince, fľaštičky s elixírom, chobotnice prívesky, stopky a horiace knihy. Rozlúštite záhadu ukrytých tajomstiev v temnej trhline a získajte obrovské odmeny na automatovej hre The Rift.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Rift a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Rift
Game Platform Thunderkick
Technology HTML5
Reels 5
Lines 17
HD Yes
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo