Hracie automaty Reel Steal zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Reel Steal

Spravodlivosť budete mať vo svojich rukách, ak roztočíte päť valcov video automatu Reel Steal od tvorcov Net Entertainment. Nájdete tu 20 výherných línií a symboly, ktoré zvýšia vaše šance na výhru, ako napríklad Scatter, Free Spins a Wild. Štvrť plnú mafiánov a ich praktikami môžete zneškodniť pomocou rôznych možností, ktoré vám doprajú získať vytúžený balík peňazí.

Šanca pre spravodlivosť je stále

Dobrodružstvo, ktoré vám prináša výherný automat Reel Steal s množstvom funkcií a symbolov už nemá obdoby. Nepremeškajte skvelú príležitosť stať sa súčasťou tejto hry a zažijete nielen napätie, akciu, ale aj možnosť získať fantastickú výhru v skutočných peniazoch v licencovaných kasínach EU.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Reel Steal a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Reel Steal
Game Platform NetEnt
Coin Values 0.05
Rows 3
Reels 5
Lines 9
Jackpot No
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
Technology Flash
3D No
Bet Levels 10
HD No
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo