Reel Splitter

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Reel Splitter

Na prvý pohľad vyzerá hrací automat Reel Splitter ako jednoduchá ovocná hra, aj keď s  futuristickým vzhľadom. Tento online automat od Just For The Win a Microgaming je potenciálne oveľa zaujímavejší. 4-valcový herný engine sa môže rozšíriť tak, aby priniesol 5. valec s re-spinom. Zaujímavou funkciou sú tiež roztočenia zadarmo, rozšírené na skvelých 243 spôsobov, ako vyhrať.

Ako to naznačuje názov hry, je to klasická hra, ktorá v skutočnosti dokáže byť veľmi moderná v mnohých smeroch, najmä pokiaľ ide o jej bonusové funkcie. Hra je skvelým novým prírastkom do knižnice s bohatými slotmi Just For The Win, ktorá obsahuje populárne tituly ako Shogun of Time, Side Winder, Reel Talent, Icy Gems, Rainbrew, Amazing Aztecs, Lucky Links a Goldwyn´s Fairies.

Moderný automat s retro prvkami

Jednoduchá zábavná hra, ktorá ponúka fanúšikom moderných aj retro slotov niečo, čo poznajú, pričom je stále verná pre oba typy hier. Je modernejšia ako retro. Bonusy sú dobre vytvorené a odlišné od väčšiny hier, preto Reel Splitter bude veľkým hitom s hráčmi Microgaming po celom svete.

Prezentácia výherného automatu Reel Splitter je veľmi jednoduchá s neónovým osvetlením okolo valcov. V základnej hre začnete so štyrmi valcami na obrazovke a všetky sú usporiadané v blokoch. Hudba je skôr funky a symboly neónového osvetlenia robia futuristickú, čo je trochu paradox.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Reel Splitter a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Reel Splitter
Game Platform Just For The Win
Ways to Win 243
Technology HTML5
Rows 3
Reels 4
Game Features Re-Spins
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Ovocné Automaty Hazardné Hry Retro