Fairytale legend hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Red Riding Hood

Pridajte sa k Červenej čiapočke a zažijete mágiu čarovného lesa na automatovej hre Fairy Tale Legends: Red Riding Hood od tvorcov NetEnt. V tmavom lese na vás čaká množstvo prekvapivých výhier, ktoré môžete získať vďaka čarovným vílam a samotnej červenej čiapočky.

Rozprávkové výhry vám sprostredkujú kúzelné víly

Ak natrafíte na 3 čarovné truhlice ocitnete sa v rozprávkovej bonusovej hre. Päť valcový video automat Fairy tale Legends: Red Riding Hood s náhodnými a bonusovými funkciami, opätovnými roztočeniami Sticky Wild Re-Spins a zástupnými symbolmi Wild vám prináša jedinečnú možnosť získať skvelé výhry v rozprávkovom svete aj dnes.

Nekonečne veľa zábavy zažijete aj vďaka skvelo spracovanej grafike, preto nezmeškajte jedinečnú príležitosť otočiť valcami tejto novej hry. Chyťte svoje šťastie pevne do rúk a zmocnite sa veľkej výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Red Riding Hood a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fairytale Legends: Red Riding Hood
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Reels 5
Lines 20
HD Yes
Game Features Beware the Wolf Bonus, Fairy Surprise
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online