Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Rainbow Wilds

Hľadanie hrnca so zlatými mincami je veľmi zábavné aj vďaka pestrofarebnému hraciemu automatu Rainbow Wilds od Iron Dog Studio. Na piatich valcoch výherného automatu môžete napočítať až 1024 spôsobov ako vyhrať. Doprajte si vyššie možnosti aj prostredníctvom rozširujúcich, wilds a bonusovým symbolom, ktoré udeľujú bezplatné otočenia s rozširujúcim sa multiplikátorom. Nakuknite do írskej kultúry so zaujímavým dizajnom.

Zelené jazero na pozadí vám ponúkne bobule šťavnatého ovocia, so špeciálnych symbolov harfu, srdce, zlatého vtáčika, štvorlistovú ďatelinku aj podkovu, a pohár piva. Wild znázorňuje hviezda. Množstvo zaujímavých príležitostí môžete vyskúšať online, kde na vás čakajú sladké odmeny v podobe šťavnatého ovocia. Pre všetkých fanúšikov rozprávkových príbehov, ktorí milujú snívanie o zlatom hrnci na konci dúhy, nájdu túto hru Rainbow Wilds.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Rainbow Wilds a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Rainbow Wilds
Game Platform Iron Dog Studio
Free Spins Yes
Reels 5
Technology HTML5
Ways to Win 1024
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Ovocné Automaty