Automaty Rainbow Riches free spins

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Rainbow Riches

Hry automaty Rainbow Riches od spoločnosti Barcrest zažijete nielen skvelú zábavu, ale aj množstvo dúhových nesplnených výhier. Pozývame vás do farebného sveta kúzelných peňažných odmien, ktoré si doprajete roztočením piatich valcov tejto zábavnej kasíno hry online.

Škriatkovsky super výhry

Ohňostroj plný dúhových mincí sa postará o vyššie zisky, ktoré si môžete pripísať na váš hrací účet už dnes. Okrem základných kartových symbolov tu nájdete špeciálne ako Wild, Scatter a Free Spins s omnoho vyššími hodnotami výhier. Zahrajte si automatovú hru Rainbow Riches a disponujte s hromadou zlatých mincí, ktoré máte k dispozícii.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Rainbow Riches a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Rainbow Riches Free Spins
Game Platform SG Gaming
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online