Raging Rhino MegaWays

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Raging Rhino MegaWays

Hrací automat Raging Rhino Megaways je dlho očakávaná rekonštrukcia klasického WMS 4096-Raging Rhina. Hra si zachováva všetky pôvodné symboly a väčšinu zvukových efektov, hoci niektoré boli trochu zmenené. Pozadie tvorí africká savana.

Zahrajte si jedinečné online kasíno hracie automaty Bars and Bells a vychutnajte si množstvo funkcií, ktoré ponúka táto jednoduchá kasínová hra s jednoduchým ovládaním. Má 5 valcov a 3 rady symbolov, ktoré sú navrhnuté ako typické klasické ovocné hry.

Masívne výhry

Raging Rhino Megaways video automat bol netrpezlivo očakávaný. S mechanikou Bonanza môžete očakávať stovky otočení medzi bonusovými kolami, s ktorými môžete získať obrovský potenciál voľných hier.

S výherným automatom Raging Rhino Megaways môžete natrafiť na skvelých  117, 649 spôsobov, ako vyhrať na každom kolese vďaka mechanike Megaways. Témou je africká savana a prostredie je krásny výhľad na západ slnka s voľne žijúcimi zvieratami. Na šiestich valcov každý riadok obsahuje dva až sedem symbolov.

Na valcoch uvidíte niekoľko divokých zvierat, ako sú nosorožce, gorily, gepardy, krokodíly a jazveci, ktoré sú vysoko platenými symbolmi. Nízko platenými symbolmi sú hracie karty. Raging Rhinos Megaways tiež prichádza s funkciou Cascade, čo znamená, že symboly padajú na miesto a nie spin a keď je výherná kombinácia, symboly explodujú a nové padnú na svoje miesto. V savane nájdete aj voľné roztočenia, ako aj divoké divoké raging Rhino.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Raging Rhino MegaWays a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Raging Rhino MegaWays
Game Platform Big Time Gaming
Ways to Win Up to 117,649
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values 0.20
Free Spins Yes
Game Features Multipliers, Scatter
Jackpot Yes
Maximum Win 250 000.00
Min / Max Bet 0.20 / 20.00
Reel Type Exploding Win
Reels 6
Rows 4+1
Symbols Wild African animals
Technology HTML5
Theme African bush
HD No
Wheels 6
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry