Hrací automat Rage to Riches

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Rage to Riches

Výherný automat Ranger to Riches ponúka jedny z najznámejších príšer vo filmovej histórii. Čakajú na Vás King Kong, Godzila alebo vlkodlak a všetci sú tu preto, lebo chcú zvýšiť Vaše bohatstvo. Strhnite budovy, zničte mesto a vyhrajte veľké výhry!

Hrací automat pôsobí drsne a je plný symbolov s tehlových stien s grafitmi. Symboly sa netočia na valcoch, ale padajú zhora na dol. Hrá sa na mriežke 5 x 3 s 20 výplatnými líniami. Funkcie v hracom automate Ranger to Riches sú: Scatter symbol, spúšťajúci 10 x točenie zadarmo. Wild symbol, ktorý nahradzuje všetky symboly, okrem Scatter symbolu.

Hrací automat ponúka aj skvele spracovanú bonusovú hru, kde si môžete vybrať príšeru a budovy, ktoré zrúti. Za každú spadnutú budovu sa Vám pripočítava výhra.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Rage to Riches a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Rage to Riches
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 15
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo