Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Scrolls of Ra

Na hracom automate Scrolls of Ra od spoločnosti iSoftbet na vás čaká poklad ukrytý v chráme. V hre nájdete množstvo šperkov, starovekých artefaktov, ale ja 4 rôzne bonusové hry spolu so špeciálnymi symbolmi ako Ra bonus, Scroll bonus a Wild. Spomínané funkcie a symboly vám zaručia bohatú nádielku výhier, ktoré vám staroegyptský chrám ponúka.

Vstúpte do chrámu plného pokladov

Zdolávajte cestu k bohatstvu na výhernom automate Scrolls of Ra, pretože k dispozícii je veľa zlata a cenností. Zahrajte si automatovú hru v HD kvalite s reálnymi peniazmi a staňte sa aj vy milionárom.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Scrolls of Ra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Scrolls of Ra HD
Game Platform iSoftBet
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo