Automaty Queen of Riches

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Queen of Riches

Bohatá egyptská kráľovná prináša množstvo pokladov ukrytých na automatoch Queen of Riches, od tvorcov Big Time Gaming. Na šiestich valcoch automatovej hry môžete napočítať až 117.649 "Megaways". Nájdete tu symboly súvisiace s egyptskou tématikou, ako napríklad pyramídy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou Egypta, ďalej sa stretnete s okom, scarabom, šperkami, ale súčasťou sú aj klasické kartové symboly. Hviezdou hry a najziskovejším symbolom je samotná kráľovná, ktorá sa objavuje na celom valci.

Poklady sveta otvárajú dvere k veľkým výhram

Vynikajúci hrací automat Queen of Riches s množstvom zaujímavých symbolov vám odhalí tajomstvá bohatej kráľovnej. Zo špeciálnych symbolov hra obsahuje Wilds, Reel Clone Feature a Megaways, ktoré vám dokážu získať veľké peniaze na váš hrací účet. Zahrať si ju môžete zadarmo, alebo za skutočné peniaze v online kasínachZahrajte si mnoho ďalších populárnych online kasínových hier. Pre skutočných hráčov medzi nami je zoznam všetkých online kasín, kde nájdete aj najnovšie správy a bonusy z kasín. Určite vám odporúčame pozrieť aj ďalšie ovocné automaty a video poker.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Queen of Riches a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Queen of Riches
Game Platform Big Time Gaming
Free Spins Yes
Reels 6
Technology HTML5
Ways to Win 117,649
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo