CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Punto Banco

Punto Banco od tvorcov NetEnt je tradičný baccarat, ktorý si máte možnosť zahrať s kasínom. Vaším cieľom je uhádnuť, ktorý list bude vyšší. Môžete vsadiť aj na remízu. Hrá sa so 6 štandardnými balíčkami kariet, ktoré sú zamiešané vždy pred ďalším kolom.

Ako hrať Punto Banco

Na začiatku dostane hráč (Punto) a bankár (Banco) dve karty, ktoré sa rozdávajú lícom nahor. Tretia karta sa rozdáva podľa pravidiel pre tretiu kartu. Vyhráva list, ktorého hodnota je najbližšie k hodnote 9. Listy rovnakej hodnoty remizujú, vtedy nevyhráva nikto. Číselné karty 2-9 majú hodnotu uvedenú na karte, esa sa počítajú ako 1 a králi, dámy, chlapci a desiatky sa počítajú ako 0. Ak je súčet 10 alebo vyšší, odpočíta sa 10. Zostávajúce hodnota je hodnota listu (napríklad zo súčtu 13 bude hodnota 3).

Stávky aj výhry na Punto Banco sú vyplácané podľa rozpisu výplat. Ďalšie informácie nájdete v rozpise výplat. V režime VIRTUÁLNE PENIAZE, nemusia byť niektoré funkcie k dispozícii. V nastaveniach vľavo dole si môžete zvoliť aj rýchlosť, zvuk, taktiež tam nájdete podrobné pravidlá kasíno hry Punto Banco. Ak sa vám táto stolná hra páči, v ponuke máme aj jej vylepšenú verziu Punto Banco VIP.

Zahrajte si tiež množstvo ďalších obľúbených online kasínových hier. Vytvorili sme šikovný zoznam všetkých online kasín, najnovších noviniek a prehľadov bonusov v kasínach, ktoré nájdete na bočnom panely našich webových stránok. Odporúčame vám, aby ste sa tiež pozreli na ďalšie kasínové hry, ako sú napríklad video automat a Klasické Hracie Automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Punto Banco a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Punto Banco
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows N/A
Reels N/A
Min / Max Bet 1 / 100
Lines N/A
Jackpot No
HD No
Free Spins N/A
Bet Levels 1
3D No
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Videopoker Zadarmo Stolové Hry Zadarmo Kartové Hry

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply