Psycho výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Psycho

Tento hrací automat Psycho od tvorcov NextGen Gaming je založený na filme Alfreda Hitchcocka a ponúka až niekoľko spôsobov, ako získať skvelé výhry. Psycho je jedným z najväčších klasických thrillerov všetkých čias. Skvelé spracovanie motívu filmu do automatu sa tvorcom naozaj vydarilo. Hra ponúka aj nádhernú grafiku a funkcie, ale taktiež zaujme aj pôsobivou, dramatickou hudbou, ktorá svojou intenzitou zvyšuje pri dramatických okamihoch aj veľké výhry.

Nečakané hororové situácie prinášajú fantastické výhry

Kedykoľvek počas automatovej hry Psycho sa cez valce môže objaviť ruka s nožom, ktorá bodnutím na valce umiestni Wild symbol a zároveň náhodne pridelí násobiteľa výhry získaného pomocou tohto Wild symbolu. Okrem wild symbolu tu nájdete aj ďalšie špeciálne funkcie ako napríklad Scatter a násobiteľa. Ak natrafíte na 3 a viac Scatter získavate hry zadarmo. Wild násobiteľ zasa vašu výhru dokáže zvýšiť až 20 x. Pri hre zadarmo sa môžu na valcoch objaviť ďalšie symboly wild a ešte vyššie násobitele.

Psycho výherný automat si môžete zahrať na piatich valcoch, ktoré ponúkajú až 25 výherných línií len pre zábavu, alebo za skutočné peniaze a s bonusom k prvému vkladu vo vybraných kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Psycho a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Psycho
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo