Prissy Princess kasíno hry

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Prissy Princess

Hracie automaty Prissy Princess sú vytvorené spoločnosťou Play'N Go a inšpirované stredovekom. Nenechajte si ujsť veľké šance vyhrať balík peňazí a roztočiť päť valcov video automatu.

Zachráňte princeznú od zlého draka a staňte sa víťazom

Princess je Symbol Wild v hre a môže nahradiť všetky symboly okrem scatter. Ďalšou zaujímavou funkciou sú padajúce Towers. Treasure Chest zase odovzdá náhodnú odmenu, ktorou si znásobite vaše výhry. Ale aj iné zaujímavé symboly pomôžu zachrániť princeznú zo zakliatej veže a odhaliť bohaté odmeny z kráľovskej pokladnice. Buďte odvážny rytier a s trochou šťastia získate na automate Prissy Princess online všetky ukryté poklady, čo hra môže ponúknuť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Prissy Princess a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Prissy Princess
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 5
Min / Max Bet 0.2 / 100
Lines 20
Jackpot Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online