Robin Hood the Prince of Tweets automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Robin Hood the Prince of Tweets

Prichádza ďalšia z noviniek od spoločnosti NYX, automatová hra inšpirovaná podľa slávneho príbehu o Robinovi Hoodovi. Robin Hood, bol hrdinom, pretože pomáhal chudobným tým, že kradol od bohatých. V tejto hre ale hlavnú postavu predstavuje vtáčik so svojou malou bandou lupičov (vtáčikov), ktorí majú rovnaké zručnosti z lukostreľbou ako hrdinovia z pôvodného príbehu. Hrací automat Robin Hood the Prince fo Tweets vám na piatich valcoch poskytne 40 výplatných línií, okrem toho vás potešia aj špeciálne funkcie ako Robin Hood’s Arrow, či SuperBet, alebo roztočenia zadarmo, s ktorými dosiahnete ešte vyššie zisky.

Šípom zamierte na tie správne výherné kombinácie

Kreslená grafika spolu so zvukovými efektami dotvára príjemnú atmosféru výherného automatu Robin Hood the Prince of Tweets. V hre okrem štandardných kartových symbolov nájdete samozrejme vtáčika lukostrelca, luk, terč, stredoveké hrady, vtáčiu princeznú, tašky zlatých mincí, sovu so súdkom, plagát. Môžete si ju vyskúšať zahrať pre zábavu, alebo v kasínach s licenciou okúsiť skutočnú výhru s množstvom bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Robin Hood the Prince of Tweets a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Robin Hood The Prince of Tweets
Game Platform NextGen Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo