Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Preteky Chrtov

Instant Greyhounds alebo Preteky chrtov majú tiež svojich fanúšikov, kde si tentokrát môžete svojich obľúbených miláčikov nielen pozrieť, ale aj vsadiť na favorita online. Virtuálny pretek a vsadiť stávku na svojho obľúbeného psa si môžete vychutnať prostredníctvom hry Instant Greyhound, ktorú prinášajú tvorcovia spoločnosti Leap Gaming.

Vďaka skvelej grafike a dizajnu vás hra realisticky zavedie na pretek chrtov, ktorý môžete zažiť so všetkými emóciami online. Nenechajte si už fantastickú atmosféru, vzrušenie a neopísateľnú zábavu kedykoľvek z vášho počítača. Spolu šesť psov je pripravených na štarte a čakajú, aby porazili ostatných, pridajte sa a vsaďte bez obmedzení.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Preteky Chrtov a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Instant Greyhounds
Game Platform Leap Gaming
Technology Flash
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hot Tipovanie Šport