Výherné hracie automaty Potion Factory

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Potion Factory

Na hracom automate Potion Factory od tvorcov Microgaming vám spoločnosť pri hraní urobia zamestnanci továrne na elixír, oblečený v žltých, zelených a modrých overaloch. Na piatich valcoch s 25 aktívnymi výhernými líniami sú tiež zobrazené obrázky z fľaštičkami, ku ktorým sú pripevnené štítky s písmenami a číslami označujúcimi hodnoty hracích kariet.

Namixujte si svoj elixír na výhru aj vy

Automaty Potion Factory disponujú s množstvom funkcií, špeciálnych symbolov a roztočení zadarmo. S funkciou The Nudge, sa môžu dva valce po ukončení spinu posunúť o jednu až tri pozície, čo vedie k vzniku nových kombinácií. Zúčastňuje sa na tomto iba druhý a štvrtý valec. Posúvajú sa len v prípade, keď môžu dôjsť k vytvoreniu novej kombinácie. Wild symbol (farebný elixír) zastupuje iné symboly v kombináciách, a Bonus (agregát), spúšťa bonusové kolo, ktoré začne, keď symbol súčasne padne v ľubovoľnej pozícii na prvom, treťom alebo piatom valci. Vyskúšajte si zahrať už dnes výherný automat Potion Factory s úžasnou grafikou, skvelým zvukovým prevedením a vyhrávaj veľké peniaze na hrací účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Potion Factory a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Potion Factory
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 25
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo