pink-elephants2

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Pokračovanie hracieho automatu s názvom Pink Elephants 2 je tu!

Spoločnosť Thunderkick sa rozhodla, že ružovej nikdy nie je dosť a tak uzrel svetlo sveta hrací automat Pink Elephant 2.

Pink Elephants 2 je 6 valcový hrací automat, ktorý má  4 096 spôsobov, ako vyhrať hru. Je k dispozícii na hranie na všetkých kompatibilných zariadeniach vrátane smartphonov. Je vybavený funkciou Mystery Scatter a bonusovou hrou, ktorá ponúka roztočenie zadarmo a transformácie symbolov. Maximálna výhra je 10 000 x vklad s RTP na 96,13%.

Pink Elephants 2 je pokračovaním populárneho hracieho automatu Pink Elephants. Hra má podobný vzhľad ako pôvodná hra - ale má ešte viac lesku. Pozadie je podobné, ale táto hra sa odohráva v Himalájach, zatiaľ čo prvá sa odohrala v púšti. Hra má jasnú farebnú schému so všetkými druhmi zenových kôz, pretože symboly s vysokými platbami a symboly s nízkymi platbami sú vytesané do skál.

Pink Elephants 2 má dve bonusové funkcie. Mystery scatters sa môžu objaviť náhodne, aby vám pomohli spustiť funkciu Bonusovej hry. Tu môžete získať až 19 roztočení zadarmo s možnosťou vyhrať oveľa viac.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Pokračovanie hracieho automatu s názvom Pink Elephants 2 je tu! a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Pink Elephants 2
Game Platform Thunderkick
Rows 4
Reels 6
Min / Max Bet 0.10 - 100
Maximum Win 10,000x
Jackpot No
Coin Values 0.10
Game Features Bonus Game with Symbol Upgrade
Free Spins Yes
Bet Levels 1
3D Yes
Technology HTML5
HD Yes
Ways to Win 4,096
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game