Výherné automaty Pixies of the Forest

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Pixies of the Forest

Odhaľte tajomstvá magickej noci na hracom automate Pixies of the Forest od spoločnosti IGT. Na piatich valcoch video automatu vám vyčaruje až 99 rozprávkových výherných kombinácií. Lietajúce lesné víly vám splnia čo vám na očiach uvidia, stačí mať trocha šťastia a roztočiť to správnou rukou.

Chyťte si svoje šťastie v rozprávkovom lese plnom víl

Špeciálne funkcie vám prinesú ešte viac peňazí na hrací účet. Jedným z nich sú aj roztočenia zadarmo, ktoré vám darujú na hrací účet až 2.000 kreditov úplne zadarmo. Ďalším bonusovým symbolom je wild, ten nahrádza akýkoľvek iný symbol tak, aby mohla vzniknúť nová výherná kombinácia, okrem symbolu bonus. Ak získate aspoň tri symboly bonus, môžete sa tešiť na voľné roztočenia zadarmo, vďaka ktorým môžete získavať skvelé peniaze, aj keď nestavíte navyše ani korunu. Úžasná grafika rozprávkového lesa spolu s hudbou a zaujímavými symbolmi vám doprajú neuveriteľný zážitok z hry a výhier taktiež na automate Pixies of the Forest online.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Pixies of the Forest a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Pixies of the Forest
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 99
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo