Výherné automaty Pirates Gold

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Pirates Gold

Net Entertainment vám prináša jedinečnú možnosť zahrať si s pirátmi na výhernom automate Pirates Gold. Hra na piatich valcoch ponúka deväť spôsobov ako vyhrať obrovské peniaze na vaše účty. Čaká na vás množstvo výhier a skvelá zábava, aj keď hra neobsahuje žiadne bonusové symboly ako wild alebo scatter, no disponuje s jedinečnou bonusovou hrou. Teraz máte jedinečnú šancu získať pirátsky poklad, potopte nepriateľskú loď pomocou dela, nájdite zlato a postúpite do druhej fázy bonusovej hry, kde môžete získať ešte viac. Automatovú hru Pirates Gold si môžete zahrať aj pre zábavu zadarmo, alebo za skutočné peniaze.

Plavba plná zážitkov a výhier na pirátskej lodi

Na valcoch hry sa môžete stretnúť s nasledujúcimi symbolmi: truhla s pokladom, pirátska loď, mušle, papagáj, lebka, prekrížené kosti a meč. Vďaka bonusovej hre na hracom automate Pirates Gold sa dostanete k pokladu skôr, akoby ste čakali. Bonusová hra vypláca násobky vašej stávky na zvolenej stávkovej línii a to vo výške 10x, 50x, alebo 100x. Vyskúšajte úspešne vytvorený automat s atraktívnou témou, skvelou grafikou a zvukom.
Veľa šťastia!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Pirates Gold a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Pirate Gold
Game Platform Pragmatic Play
Maximum Win 0.40 / 200.00
Lines 40
Jackpot Yes
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Reels 5
Rows 4
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo