Automaty hry Pimped

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Pimped

Automaty hry Pimped hrajte v licencovaných európskych kasínach.
Pimped je luxusná, nablýskaná a prepychom naplnená automatová hra od spoločnosti Play´n Go. Obsahuje 5 stĺpcov, 3 rady a 10 výherných línii. Táto automatová hra používa alfanumerické symboly, symboly predmetov dopĺňajúcich tématiku raperského luxusu. Samozrejme nesmú chýbať ani obrázky známych raperov a sporo odetých žien. Atmosféru tohto životného štýlu dopĺňa hudba, zlaté prevedenie automatu a zlaté kamienkami vykladané symboly, ktoré sú typické pre interpretov tohto hudobného štýlu.

Ak ste fanúšikom takéhoto hudobno-životného štýlu, tak automatovú hru Pimped určite vyskúšajte. Ak Vám hip-hop moc nesedí fanúšikom vysokých výhier je predsa každý. Veľa šťastia a vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Pimped a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Pimped
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo