Piggy Pirates

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Piggy Pirates

Tvorcovia developerskej spoločnosti Red Tiger Gaming sa inšpirovali príbehom troch prasiatok a vytvorili tak zábavný video automat Piggy Pirates. Tri prasiatka sa rozhodli opustiť svoj domček na vidieku a vyraziť na široké more plné dobrodružstiev na pirátskej lodi. Na šesť valcovom automate hra ponúka štyridsať spôsobov ako vyhrať. Spolu s posádkov lode si vychutnávajte dobrodružnú plavbu loďou s množstvom bonusov a funkcií, taktiež voľnými otočeniami.

Kreslený farebný dizajn a zaujímavé zvukové efekty vám doprajú ešte väčší zážitok a skvelú zábavu online. Ešte ste nestihli pobaliť batožinu? Neváhajte a pripojte sa hneď na cestu k hľadaniu pokladu na búrlivom mori prostredníctvom online výhernému automatu Piggy Pirates v kasínach s licenciou. Vyššie platené symboly zahŕňajú rôzne ikony od pokladníc po mapy. K symbolom s nízkou hodnotou sú kartičky, pištoľ, eso, srdce a diamant. Wild symbol môže nahradiť ostatné, tak aby vytvorili výherné kombinácie a symboly Scatter Bonus môžu spustiť špeciálne funkcie. Tiež sú k dispozícii tri rôzne bonusové funkcie, z ktorých všetky vám dávajú šancu získať veľké peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Piggy Pirates a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Piggy Pirates
Game Platform Red Tiger Gaming
Technology HTML5
Rows 4
Reels 6
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty