CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Phoenix Fire Power Reels

Phoenix Fire Power Reels je veľkolepý slot inšpirovaný legendou horiaceho vtáka, známeho ako mocný fénix. V gréckej mytológii sa verilo, že tento vták je schopný sa znovu narodiť po jeho smrti. Fénix by skončil svoj život v plameňoch a stal by sa popolom, aby vystúpil z vlastného popola v nádhernej ohňovej show. Vták by sa z ohňa znovuzrodil na lepšieho, silnejšieho vtáka.

Výherný automat Bars and Bells je hra s prekvapením. Ak si myslíte, že to vyzerá ako klasický automat, musíte to vyskúšať sami. Pretože hra zmení spôsob, akým sa pozeráte na webové projekty.

Inšpirovaný legendou vtáka Fénixa

Vo video automate Phoenix Fire Fire od spoločnosti Red Tiger Gaming si môžete sami všimnúť silu fénixa, pretože na valcoch pôsobí magicky. Hrá sa na veľkej hernej sieti pozostávajúcej z ôsmich valcoch a šiestich riadkov. Nájdete tu špeciálne symboly fénixov, špeciálne funkcie a bonus s roztočením zadarmo s extra symbolmi fénixov. Phoenix Fire prichádza s 30 výplatnými radami, ktoré platia obojsmerne aj uprostred.

Phoenix Fire Power Reels je veľkolepý automat s umeleckými dielami, ohromujúcou grafikou a dobrým sprievodným zvukom. Fénix je hviezdou hry a robí niektoré špeciálne veci, keď sa na valcoch objaví, ako je zmena symbolov na divočinu a aktivácia symbolov krídla. K dispozícii je tiež funkcia bezplatných otočení so siedmimi bezplatnými otočeniami a možnosťou znovu načítať ďalších sedem v rámci kola. Hra so zaujímavou témou, ktorá sa zdá byť inšpirovaná mágiou je v online ponuke.

Má celkom jedinečné rozloženie, ktoré sa spolieha na valce 8x6 a potom vám dá iba 30 aktívnych línií na hranie. Jeho najlepšia odmena zjavne dosahuje celkový vklad 1941x a ponúka strednú až vysokú volatilitu. Získate divoké symboly, roztočenie zadarmo a okrídlené symboly pre svoje hlavné rysy a pomôžu mu dostať sa na 96,22% RTP.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Phoenix Fire Power Reels a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Phoenix Fire Power Reels
Game Platform Red Tiger Gaming
Rows 6
Free Spins Yes
Lines 30
Maximum Win over 1,500x
Min / Max Bet 0.10 / 200.00
Reels 8
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze