CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Penguin City

Zavítajte do čínskej reštaurácie, ktorá ponúka chutné odmeny v podobe zaujímavých výhier na hracom automate Penguin City, ktorý pochádza od tvorcov spoločnosti Yggdrasil Gaming. Vychutnajte si tam množstvo skvelých funkcií a symbolov, ktorý automat online ponúka. K dispozícii je 243 spôsobov ako vyhrať na piatich valcoch.

V čínskej kuchuni stretnete tučniakov, ktorý vám pripravia tie najchutnejšie dobroty. Priateľské tučniaky vás určite zabavia a poskytnú zaujímavé možnosti. Prostredníctvom špeciálnej funkcie nazývanej The Penguin Escape Mode; ilustrujúci príbeh toho, ako sa pracovníci kuchyne tučniaci pokúšajú vyhnúť otroctvu. Funkcia sa spustí vždy, keď sa objaví Wild-Win. Penguinský cisár však môže zabrániť ich pokusom utiecť. Hra plná zábavy, funkcií a skvelých odmien je pripravená aj pre vás v online kasínach s licenciou. Ešte váhate? Vyskúšajte si ju, určite neoľutujete.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Penguin City a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Penguin City
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Ways to Win 243
Graphics 8/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Automaty Online Peniaze