Výherné automaty Pearls of India

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Pearls of India

Vydajte sa po stopách starodávnych indických artefaktov na automatovej hre Pearls of India od spoločnosti Play'n Go spolu s dobrodruhom Richardom "Rich" Wilde, ktorý vyhľadáva poklady. Pridajte sa aj vy k nemu a neoľutujete.

India vám odhalí svoje bohatstvo

Hrací automat Pearls of India ponúka 3 úžasné bonusové hry, ktoré sa odohrávajú v rôznych chrámoch. V prvom chráme bude vašou úlohou vybrať si jednu perlu, ktorú drží v každej ruke socha hinduistického boha Višnu. V druhom chráme sa nachádza otáčajúci sa hlavolam zložený z 3 prstencov, kde musíte získať 1 až 3 rovnaké symboly 4 rozdielnych tvarov. Čím viac rovnakých symbolov počas bonusovej hry nájdete, tým bude vaša výhra vyššia. V treťom chráme je múr zložený z 5 radov po 5 doskách, kde jednotlivé dosky otáčate a určujete si svoju výhru. Bonusová hra skončí, ak si vyberiete dosku s obrázkom nebezpečného zvieraťa. Scatter symbol s voľnou hrou na výhernom automate Pearls of India obsahuje neustále rastúci multiplikátor výhier. Môžete získať až 250 násobok vašej aktuálnej stávky.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Pearls of India a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Pearls of India
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 20
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo