Owl eyes automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Owl Eyes

Owl Eyes päť valcový automat s 50 výhernými líniami od spoločnosti NextGen Gaming má skvele vykreslenú grafiku, s veľmi dobre vypracovanou témou, ktorá sa prelína ako do symbolov, tak aj do bonusových funkcií. Pozývame vás na prechádzku do tmavého, krásneho lesa, kde na vás čakajú jedinečné výhry. Vstúpte do tohto tajomného nočného sveta prostredníctvom automatu Owl Eyes očami sovy a sledujte krásu prírody. Hra ponúka množstvo symbolov a funkcií, ktoré vám získajú fantastické výhry na váš herný účet.

Tajomstvá prírody ukrývajú veľké bohatstvá

Na výhernom automate Owl Eyes existuje celý rad rôznych bonusov, ako napríklad voľné hry, Scatter bonus, Wild bonus a ďalšie. Symbol Wild predstavuje sova, tá môže nahradiť všetky ostatné symboly tak, aby mohla vzniknúť výherná kombinácia. Symbol mesiaca spúšťa voľnú hru. Ak natrafíte na 3 symboly mesiaca kdekoľvek na valcoch, získavate 5 roztočení zadarmo.

Odporúčame vám zahrať si mnoho ďalších najobľúbenejších online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy o kasínach a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť si kategórie ruleta a video automaty.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Owl Eyes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Owl Eyes
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 50
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo