Výherné automaty Monkey King

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Opičí Kráľ

Opičí kráľ je najnovší hrací automat od výrobcu Yggdrasil, ktorý patrí medzi dobrodružné hry s témou orientu. Inšpiráciou pre tvorcov bol vodca kmeňa opíc, s ktorým sa stretnete v tejto zaujímavej hre plnej skvelých výhier. Kráľ všetkých opíc ukáže svoju tvár počas hry a bude sa objavovať na hracej ploche. Výherné kombinácie na automatovej hre Opičí Kráľ ponúkajú využitie rôznych funkcií, ktoré môžete vytvoriť v tejto hre ako zľava doprava, tak aj sprava doľava všetkými možnými spôsobmi. Fantastická grafika vám poskytne na pozadí pohľad na ázijskú hornatú krajinu, kde nájdete symboly: korunu, fľaša elixíru, štíty, poháre, varné kanvice a symboly kariet. Dávajte pozor na Opičieho kráľa, ktorý môže vyskočiť kedykoľvek v priebehu hry, a náhodne zmeniť symbol, ktorý prispeje tak k vytvoreniu výhernej kombinácie.

Opičí kráľ vám ukáže cestu k pokladom

Na výhernom automate Monkey King zo špeciálnych symbolov stretnete: stále symboly Wild, Wild s odpočtom, truhlicu s pokladom, funkciu opičí kráľ, voľné roztočenia zadarmo, Wild postupné, Wild zložené a Wild úvodné. S automatom Monkey King plným divočiny zároveň môžete získať veľkú výhru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Opičí Kráľ a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Monkey King
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Ways to Win 243
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo