CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Legend of Olympus

Pripravte sa na zaujímavé dobrodružstvo na automatovej hre Legend of Olympus od tvorcov Microgaming. Téma starovekých gréckych bohov na Olympe je veľmi známou témou, kde stretnete na päť valcovom video automate bohov Zeus, Hades, Poseidona a Afroditau. Hra ponúka až dvadsať aktívnych línií.

Posvätná hora Olymp otvára svoje brány plné bohatstva

Medzi hracie symboly hracieho automatu Legend of Olympus patria špeciálne symboly ako wild (boh Hades), scater, roztočenia zadarmo (Zeus), bonusové kolo (zlatá minca), hra o zdvojnásobené výplaty a ďalšie zaujímavé funkcie. Nájdete tu aj symbol oštep, pohár, štít a helmu. Wild symbol nahrádza ostatné symboly, Freespin sa môže objaviť kdekoľvek na valcoch a aktivuje bonusové kolo. Týchto symbolov môže byť až štrnásť. Zeus mrští blesky a každý zásah zvyšuje počet spinov. Tri symboly Bonusu spustia bonusové kolo. Vydajte sa do podsvetia na automatoch Legend of Olympus plných fantastických výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Legend of Olympus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Legend of Olympus
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo