Oktoberfest automat online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Oktoberfest

Svetoznámy najväčší pivný festival z Mníchova si môžete dopriať aj na výhernom automate Oktoberfest. Video automat od firmy Nyx Interactive vám na piatich valcoch ponúkne deväť výherných línií pri nájdení minimálne troch rovnakých symbolov. Všetci milovníci kvalitného pivka a dobrého jedla si určite budú užívať skvelé výhry prostredníctvom automatovej hry Oktoberfest z pohodlia domova.

Ochutnajte to najlepšie pivo na Oktoberfest

Nájdete tu dva špeciálne symboly ako Wild a Bonus. Wild symbol nahrádza akýkoľvek symbol tak, aby vznikla výherná kombinácia, a vy môžete získať ďalšie skvelé výhry. BONUS vám daruje bonusové peniaze úplne zadarmo. Skvelé pivko si vychutnávajte na hracom automate Oktoberfest, ktorý vám dopraje výnimočné výhry.

Neváhajte vyskúšať mnoho ďalších obľúbených online kasínových hier. Pre oddaných hráčov sme vytvorili zoznam licencovaných online kasín. Nájdete tu aj všetky novinky kasín a prehľad bonusov. Ďalej odporúčame pozrieť si kategórie ovocné automaty a video poker.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Oktoberfest a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Oktoberfest
Game Platform Nolimit City
Theme Beer, Oktoberfest
Reels 5
Min / Max Bet 0.01 - 225
Lines 9
Coin Values 0.01 - 5.00
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo