Objavte strašidelnú výhru v hracom automate Halloween King

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Objavte strašidelnú výhru v hracom automate Halloween King

Užite si atmosféru strašidelného Halloweenu a hľadajte svetlonosa, ktorý vám ukáže cestu k bohatstvu.

Kajot predstavuje hrací automat Halloween King, ktorý kombinuje klasické symboly ovocného automatu so strašidelnými bonusovými symbolmi.

Ako hrať?

Na strašidelnom pozadí automatu sa nachádza 5 valcov s 3 radami symbolov a po okrajoch je naznačených 5 výherných línii. Medzi symboly patria najmä klasické ovocné symboly ako; čerešne, citrón, slivka, melón, hrozno, pomaranč a šťastná sedmička, ktoré majú hodnotu od 10 do 10 000 kreditov. Bonusové symboly sú, zelený (Scatter) a oranžový (Joker) svetlonos.

Funkcie

Násobenie výhry - Ak sa vám počas točenia objaví 15 rovnakých symbolov na hracom poli, môžete sa tešiť na dvojitú výhru. Výhra v tomto kole sa vám bude počítať dvojnásobne.

Zelený svetlonos - Ak sa vám na hracom poli počas jedného zatočenia objaví zelený svetlonos tri a viac krát, Scatter výhra je vaša, aj keď symboly vôbec nie sú na výhernej línii.

Oranžový svetlonos - Strašidelný oranžový svetlonos predstavuje symbol Jokera a verím že vás viac poteší, ako vystraší, pretože jeho strašenie vám prináša väčší zisk. Ak sa vám podarí nájsť oranžového svetlonosa v strede hracieho poľa, svetlonos sa vyberie strašiť po celej hracej ploche. Na každej jednej pozícii sa znova vyhodnocujú výherne línie a keďže má Joker symbol vlastnosť meniť sa na všetky symboly, vaša výhra počas jeho strašenia môže veľmi slušne narásť.

Oslava Halloweenu vždy prináša zábavu! Zahrajte si Halloween King a dokážte to!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Objavte strašidelnú výhru v hracom automate Halloween King a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Halloween King
Game Platform Kajot
Lines 5
Jackpot No
HD Yes
Game Features Multipliers
Bet Levels 1
3D No
Min / Max Bet 10 / 8 000
Reels 5
Rows 3
Symbols Fruit symbols, Halloween symbols
Technology HTML5
Theme Fruit machine with Halloween symbols
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Kajot