Výherné hracie Nordic Heroes

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Nordic Heroes

Dobrodružný hrací automat Nordic Heroes so severskou tématikou od tvorcov IGT, ktorá ponúka 30 výplatnými líniami.

Staňte sa aj vy hrdinom a získajte fantastické výhry

Nordic hrdinovia boli inšpirovaní v severských krajinách a v tomto 5 valcovom automate sa stretávame s hrdinkou Thorou, a s krásnym lukostrelcom s blond vlasmi, ktorí sa snažia prežiť v lese. Tu hrozí rôzne nebezpečenstvo, keďže sa budú na ne snažiť zaútočiť rôzne tvory.

Veľká hrateľnosť a obľúbenosť tejto automatovej hry Nordic Heroes je vďaka funkciám a roztočeniam zadarmo, ktoré hra ponúka, ako napríklad: špeciálne symboly wild, mystery multiplikátor a bonusová hra. Mystery multiplikátor, je funkcia, ktorou si môžete dobíjať svoje výhry, môžu sa vyšplhať až na 30x násobok vašich výhier. Vrcholom hry severských automatov Nordic Heroes je funkcia boj bonus, kde sa Thora bude snažiť bojovať s rôznymi tvormi. Toto je bitka o živote a smrti, kde je rozhodujúce, kto vyhrá. Prezrite si aj kategóriu video automatov a rulety na našej stránke.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Nordic Heroes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Nordic Heroes
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 30
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo