Výherná hracie automaty Invisible Man

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Neviditeľný Muž

Invisible man je 3 radový 5 valcový výherný automat s 20 výhernými líniami od spoločnosti NetEnt. Témou hry je príbeh o neviditeľnom mužovi. Výherný automat je graficky príjemne spracovaný, zvukové efekty sú príjemné a nepôsobia rušivo. Okrem abecedných a numerických symbolov je hra doplnená aj obrázkovými symbolmi a obsahuje aj symbol Wild.

Symbol Wild pracuje veľmi zaujímavo a v prospech Vašej výhry. Po jeho získaní sa Wild symbol posúva z jedného valca na druhý, až kým dôjde na koniec hracieho poľa. A súčasne spúšťa voľné zatočenia, čo veľmi zvyšuje šance na Vašu výhru.

Veľa šťastia a vysoké výhry!

Vyberte si z ďalších veľmi žiadaných online kasínových hier v kategóriách stieracie žreby a Stolové Hry. Pre najobľúbenejších hráčov máme zoznam on-line kasín v bočnom paneli týchto webových stránok. Nájdete tu aj najnovšie novinky v kasíne a praktické súhrny bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Neviditeľný Muž a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Invisible Man
Game Platform NetEnt
Bet Levels 10
Theme Based on the Invisible man moovie
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Maximum Win 200 000 coins
Lines 20
Free Spins Yes
HD Yes
Game Features Wild substitutions
Ways to Win 20
Coin Values 0.01
3D Yes
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 9/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo