Hracie automaty Neon Staxx

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Neon Staxx

Automaty Neon Staxx online sú posledným kúskom z dielne vývojárskej spoločnosti NetEnt, ktorá sa zakaždým pokúša prísť s niečím, čo všetkých hráčov zaujme. Určite vás ohromí 3D spracovaním tejto hry. Ponúka klasických 5 valcov, má 4 riadky a neuveriteľných 40 fixných výherných radov. So špeciálnych symbolov nechýbajú ani Wild a Scatter symboly, pomocou ktorých aktivujete režim voľných roztočení. Za 3 Scatter symboly získate 10 voľných roztočení, za 4 je to 15 spinov, a ak na každom valci trafíte jeden Scatter symbol, tak získate rovných 20 voľných roztočení.

Najlepšia cesta k fantastickým výhram

Má zvláštnu funkciu, ktorá ho robí jedinečným, je to funkcia SuperStaxx, čo je vlastne sada symbolov, ktoré sa objavujú na valcoch. Táto rada vždy obsahuje len symbol, ktorý je náhodne zobrazený v sadách na začiatku každého roztočenia. Na všetkých piatich valcoch vo výherných automatoch Neon Staxx online sa nachádza určitý počet susediacich pozícií, ktoré sa pri každom novom roztočení náhodne nahradí práve týmto jedným symbolom. Toto sa netýka iba Scatter symbolu, takže aj Wild symbol môže byť súčasťou funkcie SuperStaxx.

Hrať ho môžete z počítača alebo na mobile, zdarma alebo za peniaze, a to od 0,20 Eur do 100 Eur na jedno roztočenie. A keď bude šťastie na vašej strane, môžete sa tešiť na hlavnú cenu 40 000 Euro, teda okolo jedného milióna korún.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Neon Staxx a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Neon Staxx
Game Platform NetEnt
Lines 40
Reels 5
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo