Napoleon Rise of an Empire

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Napoleon Rise of an Empire

Poskytovatelia hazardných hier Blueprint Gaming vytvorili video automat Napoleon Rise of an Empire, kde sa inšpirovali legendou Napoleonom Bonapartem, ktorý bol korunovaný cisárom Francúzska v 18. storočí. Hra v 3D kvalite prináša množstvo bonusových funkcií. Na piatich valcoch vie ponúknuť hra skvelých dvadsať výherných líni. Zapojte sa do boja s legendárnym francúzskym generálom a doprajte si fantastické odmeny v online kasínach. Víťazstvo čaká na tých najodvážnejších, preto, ak ešte stále váhate, nenechajte si ujsť túto skvelú automatovú hru plnú vzrušenia, zábavy a zaujímavých bonusov roztočením online valcov.

Pripravte sa na cestu plnú prekvapení, kde môžete spojiť svoje sily so samotným Napoleonom a získať tak skvelý výherný potenciál. Staňte sa súčasťou tímu Napoleóna a pomocou všetkých špeciálnych symbolov a funkcií môžete dosiahnuť víťazný cieľ. K dispozícii sú tiež štyri symboly hracích kariet zdobené ozdobnými zlatými vzormi, ktoré sú symbolmi nižšej hodnoty. Napoleon je divákom v hre, ako môžete očakávať, a nahradí všetky symboly na valcoch okrem bonusového symbolu. Dobrodružstvo s  najväčších vojenských vodcov sveta sa začína a je dostupné online na všetkých vašich obľúbených zariadeniach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Napoleon Rise of an Empire a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Napoleon Rise of an Empire
Game Platform SG Gaming
Reels 5
Lines 20
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online Peniaze