Automatová hra Mythic Maiden

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mythic Maiden

Záhady hracieho automatu Mythic Maiden sa vám podarí vylúštiť, ak roztočíte valce tejto skvelej hry, kde môžete napočítať až tridsať výherných línií. Tvorcovia spoločnosti Net Entertainment vám pomôžu získať všetky skutočnosti, pomocou ktorých môžete získať rozprávkové výhry.

Tajomné výhry každým roztočením

Prostredníctvom bonusových symbolov a vaše výhry dokážu vyšplhať dosť vysoko, ak natrafíte napríklad na WILD, ktorý zvládne nahradiť symboly vo výherných kombináciách tak, aby vznikla výherná kombinácia. Ďalším bonusovým symbolom je SCATTER, ktorý vás obdaruje bonusovými hrami, vďaka ktorým môžete roztočiť valce video automatu Mythic Maiden až tridsaťkrát. Rovnako môžete byť bohatší vďaka funkcii Multiplier, ktorý znásobí vaše výhry, a tiež prostredníctvom voľných roztočení zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mythic Maiden a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mythic Maiden
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo