Mystery Spin Deluxe MegaWays

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mystery Spin Deluxe MegaWays

Video automat Mystery Spin Deluxe Megaways je hra inšpirovaná ovocnými strojmi od spoločnosti Blueprint Gamiong. Poskytuje skvelých až 117 649 spôsobov ako vyhrať v každom kole.

Hracie automaty Bars and Bells online boli vyrobené špeciálne pre skutočných fanúšikov nostalgických zážitkov. Budú zbožňovať kasínovú hru, ktorá je kombináciou toho najlepšieho z klasiky a najlepšie z moderného sveta. Hudba a tematické symboly odrážajú jednoduchší čas. Video automat však ponúka niekoľko bonusových funkcií, ako sú napríklad symboly Streak Breaker a bonus Spins zadarmo.

Retro a futuristické motívy

Hra prichádza so 6 valcami a na každej cievke sa náhodne objaví medzi 2 a 7 symbolmi pre každé otočenie. V automate Mystery Spin Deluxe Megaways nenájdete toľko bonusových funkcií a to, čo nájdete okolo stredov okolo tajomných symbolov a synchronizovaných valcov. V oboch prípadoch je potenciál obrovský, pretože tu môžete získať až 10 000-násobok svojho vkladu.

Ide o hru so stredným až vysokým rozptylom. RTP 96%, čo je asi taký priemer. Každý fanúšik klasických ovocných hier si pravdepodobne užije nostalgiu tejto hry. Mystery Spin Deluxe Megaways od spoločnosti Blueprint Gaming obsahuje pútavú tému, ktorá kombinuje retro aj futuristické motívy. Zatiaľ čo symboly všetkých tých, ktoré by ste videli na klasických ovocných automatoch, skutočné valce sú navrhnuté tak, aby vyzerali elegantne a moderne.

Mystery Spin Deluxe je zaujímavý online automat, ktorý kombinuje klasický dizajn s modernými funkciami pre hranie. Dizajn ovocného stroja vo formáte Megaways umožňuje zábavný herný zážitok, ktorý by mal osloviť širokú škálu hráčov s rôznym vkusom. Bonusové funkcie hry môžu byť jednoduché, ale sú efektívne a ponúkajú vám možnosť získať veľké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mystery Spin Deluxe MegaWays a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mystery Spin Deluxe MegaWays
Game Platform Blueprint Gaming
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.10
Free Spins Yes
HD Yes
Jackpot No
Lines N/A
Maximum Win 0.10 / 2.00
Reel Type Spinning fruit machine reels
Reels 6
Rows 7
Symbols Fruit symbols, Mystery symbols
Technology HTML5
Theme Combination of retro fruit machine game and a video slot
Ways to Win 117,649
Min / Max Bet 0.10 / 10.00
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Ovocné Automaty Peniaze