MotörHead výherné automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

MotörHead

Privítajte rockovú kapelu MotörHead aj na video hracom automate, ktorá vás určite rozpumpuje hneď na začiatku svojím úvodným videom z koncertu. Zúčastnite sa ich koncertu priamo vo vašej obývačke prostredníctvom tejto novinky od spoločnosti Net Entertainment a splňte si tak svoje sny. Hudobne ladený metalový hrací automat MotörHead, ktorý je nazvaný podľa známej britskej rockovej kapely si vychutnajú nielen fanúšikovia. Zaspomínajte si na ich najväčší hit "Ace of Spades". Zábavu, vzrušenie a skvelé výherné kombinácie vďaka špeciálnym bonusom si užije naozaj každý.

Fantastické výhry priamo z pódia rockovej show

Užívajte si známe tóny a gitarové sóla od týchto legiend rocku aj vy na automatovej hre MotörHead zapnutím funkcie Rock Mode naplno u vás doma. Okrem symbolu Wild a Scatter tu nájdete veľmi zaujímavé funkcie ako Mystery Reel, ktorá premení jeden celý stĺpec na záhadné symboly, ktoré sa premenia späť na jeden zo symbolov (okrem Scatter) a získate tak väčšiu šancu na výhru. Ďalšou funkciou je Bomber, ktorá sa náhodne aktivuje ešte pred zatočením a rozširuje záhadné symboly. Roztočte to v štýle rocku.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

MotörHead a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Motorhead
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Reels 5
Lines 76
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online