Morganin hnev udiera naplno v Morgana Megaways

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Morganin hnev udiera naplno v Morgana Megaways

Ponorte sa do sveta mágie a kúziel spolu s hracím automatom Morgana Megaways. iSoftBet si dal na tomto hracom automate záležať a preto pri hraní zažijete skvelú atmosféru. Automat ma veľmi slušne prepracovanú grafiku s dôrazom na detaily. Už pri spustení hry sa ocitnete vo veľkej hale Camelotu s mýtickým okrúhlym stolom pod valcami. V pozadí počujete praskanie ohňa, ktorý horí v pozadí a spev ženy, ktorý dokonale dopĺňa atmosféru automatu.

Hracia plocha sa skladá so 6 valcov a 5 riadkov. Keďže má hrací automat v názve slovo "Megaways", môžete sa tešiť až na 117 649 výherných kombinácii.

Hrací automat má skvelú bonusovú funkciu Morgana Free Spins, ktorá bude zvyšovať vaše šance na výhru magickou rýchlosťou. Nie len že budete zbierať rovnaké symboly a tým získavať výhry, ale budete aj zvyšovať počet výherných kombinácii na hracej ploche.

Celkovo je hrací automat veľmi zaujímavý. Poskytuje vysoké RTP až 95.98% a maximálnu výhru až 10,000 x vašu stávku. 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Morganin hnev udiera naplno v Morgana Megaways a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Morgana Megaways
Game Platform iSoftBet
Free Spins Yes
Maximum Win 10 000x
Min / Max Bet 0,20 / 20,00
Reels 6
Rows 3 - 7
Technology HTML5
Theme Morgana And Artur Legend
Ways to Win 117 649
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo