Monopoly Big Event

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Monopoly Big Event

Stolnú spoločenskú hru Monopoly pozná hádam už každý, patrí k najobľúbenejším stolným hrám posledných rokov. Tejto skvelej hry, sa chytila spoločnosť WMS Gaming a spravili z nej online video automat s názvom, Monopoly big Event.

Video automat Monopoly big Event, ponúka hru na 5 valcoch s 20 výhernými líniami. Okrem toho, má tri vzrušujúce bonusové kolá, ktoré spúšťa 3x symbol big event. Symboly na valcoch sú staré známe kartové symboly, ale aj symboly, ktoré poznáte zo stolnej hry Monopoly, napríklad: loď, auto, mačka a pes.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Monopoly Big Event a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Monopoly Big Event
Game Platform SG Gaming
3D No
Theme Based on Monopoly game
Technology HTML5
Rows 20
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
HD No
Game Features Big bet, Progressive Multiplier
Ways to Win 20
Coin Values 0.10
Bet Levels 1
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo