Miss Red automatová hra

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Miss Red

Hrací automat Miss Red od tvorcov IGT je založený na detskej rozprávke o Červenej čiapočke a objavujú sa v nej aj rovnaké postavy. V hre môžete napočítať na piatich valcoch až 1024 výherných línií s funkciou Multiway Xtra. Obsahuje tiež expandujúce wild symboly a voľné zatočenia. K šťastnej výhre vám stačí nájsť tri zhodné symboly, ktoré vám zabezpečenia spolu s bonusovými symbolmi skutočné skvelé peniaze na váš herný účet zadarmo.

Prekvapivé výhry v lese plnom nástrah

Ak roztočíte valce výherného automatu Miss Red, možno sa vám podarí odhaliť tajomstvá, ktoré automat ukrýva. Hlavnou postavou je dáma v červenom, žijúca v strašidelnej chatrči v hore. Symboly na automatovej hre Miss Red zahŕňajú veľkého a zlého vlka, pani v červenom-Miss Red, babičku, muchotrávky, jedovaté kvety, zajace, chatrč Červenej Čiapočky a lesnú zver. Bonusové symboly vlka a Miss Red sú expandujúce symboly. Ďalším bonusovým symbolom je dom babičky, ktorý vám daruje niekoľko voľných spinov úplne zadarmo podľa toho, ktorý košík si vyberiete v mini hre "Granny's Free Spins".

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Miss Red a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Miss Red
Game Platform IGT
Ways to Win 1024
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo