Michael Jackson King of Pop automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Michael Jackson King of Pop

Na kráľa popu si môžete zaspomínať aj na hracom automate Michael Jackson King of Pop od tvorcov SG Interactive. Automat ponúka na piatich valcoch 25 výherných línií, a všetkých fanúšikov poteší Michaelova skvelá hudba, ktorá vám bude sprevádzať počas celej hry. Úžasné sú aj efekty a samotné grafické prevedenie samotnej hry. Jeho prínos do sveta hudby a tanca je uznávaný a oceňovaný nielen jeho fanúšikmi, ale aj kritikmi.

Na počesť Michaela Jacksona a ako uznanie jeho obľube medzi milovníkmi hudby po celom svete, Bally Technologies priniesol kráľa popu naživo prostredníctvom úžasného výherného automatu Michael Jackson - King of Pop.

Potešte sa úžasnou hudbou a výhrami od kráľa popu

Symboly v hre stvárňujú hlavne predmety samotného Jacksona, ktoré používal, a stali sa jeho neoddeliteľnou súčasťou, ako sú strieborné rukavice, klobúk, topánky, okuliare základné symboly tvoria klasické karty. Špeciálnym symbolom je Bonusová hra, ktorou je portrét samotného kráľa popu, a Wild symbol je kráľovská koruna. Ak natrafíte na Jackpot, v tom prípade sa pozriete Michaelovi rovno do očí. Vďaka skvelým symbolom môžete získať obrovský jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Michael Jackson King of Pop a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Michael Jackson The King of Pop
Game Platform Bally
Min / Max Bet 0.40 / 80
Lines 25
Jackpot Yes
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV