Mermaids Millions výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mermaids Millions

Pod morskou hladinou vás obdarujú morské panny, ktoré ukrývajú neuveriteľné bohatstvo na hracom automate Mermaids Millions od tvorcov Microgaming. Pätnásť výherných línií na piatich radoch video automatu spolu s množstvom bonusových symbolov ako sú Wild Symboly, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symboly a Multiplier vám zaručia fantastické výhry. Automaty Mermaids Millions sú skvelo farebne spracované, spolu so zvukovými efektami a zábavnou grafikou vám doprajú ešte väčší zážitok z výhier.

Vytúžené poklady pod morskou hladinou ukrývajú morské panny

Okrem špeciálnych a kartových symbolov na automate Mermaids Millions nájdete symboly truhlicu s pokladom, perleťové ustrice, morské ryby,
morského koníka v slnečných okuliaroch. Neptúna uvidíte na piktograme wild symbolu, ktorý Vám vždy nahradí ktorýkoľvek symbol okrem bonusu a scatter.
Scatter symboly sú predstavené v podobe truhiel s pokladmi. Samotná morská víla je tiež scatter symbolom a môže sa objaviť v akejkoľvek časti valca. Prekvapením je, že vždy prichádza s darčekmi, ktorých hodnota závisí od výšky vašej stávky na výhernom automate Mermaids Millions. Morská panna môže tiež spustiť roztočenia zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mermaids Millions a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mermaids Millions
Game Platform Microgaming
Rows 3
Lines 15
Min / Max Bet 0.30 / 150.00
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo