Mermaids Millions výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Mermaids Millions

Pod morskou hladinou vás obdarujú morské panny, ktoré ukrývajú neuveriteľné bohatstvo na hracom automate Mermaids Millions od tvorcov Microgaming. Pätnásť výherných línií na piatich radoch video automatu spolu s množstvom bonusových symbolov ako sú Wild Symboly, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symboly a Multiplier vám zaručia fantastické výhry. Automaty Mermaids Millions sú skvelo farebne spracované, spolu so zvukovými efektami a zábavnou grafikou vám doprajú ešte väčší zážitok z výhier.

Vytúžené poklady pod morskou hladinou ukrývajú morské panny

Okrem špeciálnych a kartových symbolov na automate Mermaids Millions nájdete symboly truhlicu s pokladom, perleťové ustrice, morské ryby,
morského koníka v slnečných okuliaroch. Neptúna uvidíte na piktograme wild symbolu, ktorý Vám vždy nahradí ktorýkoľvek symbol okrem bonusu a scatter.
Scatter symboly sú predstavené v podobe truhiel s pokladmi. Samotná morská víla je tiež scatter symbolom a môže sa objaviť v akejkoľvek časti valca. Prekvapením je, že vždy prichádza s darčekmi, ktorých hodnota závisí od výšky vašej stávky na výhernom automate Mermaids Millions. Morská panna môže tiež spustiť roztočenia zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Mermaids Millions a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre