Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mayana

Chrám v aztéckej džungli ukrýva okrem zaujímavých výhier aj farebné kmeňové a drahokamy, ktoré odhalia svoje tajomstvá na kasíno hre Mayana. Hra sa rozširuje na bočných valcoch o pripojovacie symboly, taktiež je obohatená o funkcie Re-spin a Mucha Mayana Feature, ktoré prinášajú ešte vyššie zisky.

Odkryte fantastické výhry!

Užívajte si automatovú hru Mayana, ktorá má k dispozícii 27 výherných línií, ale aj špeciálnu funkciu Re-spin, ktorá môže vytvoriť až 243 spôsobov ako vyhrať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mayana a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mayana
Game Platform Quickspin
Reels 5
Game Features Re-Spins
Technology HTML5
Ways to Win 243
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online